Bağlantılar
x
Langue Selection

Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

Elektrojen Enerji sektöründe sürekli gelişim ve aktif güç anlayışını ilke edinen Elektrojen Enerji, enerji sektöründe portatif jeneratör satış,  dizel jeneratör satış, alternatör satış, elektrik motor satış, alanlarında müşterilerine çözümler ve özel projeler nezdinde yardımcı olmaktadır.

Üretim alanında, Traktör Tahrikli jeneratör üretimi, 13,16,20,25,30,35,40,47,55,66,75,86 kva ,şanzumanlı (Nev Holland, Case, Tümosan, Massey Ferguson, Steyr, Ford, Deutz, Fendt, Fiat ) traktörlere uygun jenertörler üretimi yapmaktadır.

7/24 servis, yedek parça, periyodik bakım ve sürekli enerji sunmaktadır. Dünya çapında rüştünü ispat etmiş motor ve kompresör markalarının Jeneratör Bayisi ve distribütörlüğünü yürüterek toplumun her kesiminden insanların şartsız en iyi şeylere layık olduğunu varsayarak kaliteli ürün, rasyonel fiyat, maksimum hizmet garantisi sunmaktadır. Bu hizmetleri sunarken ise en ufak bir aksaklığın dahi müşterilerini memnuniyetsiz etmemesi adına ISO9001:2008 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO14001:2004, OHSAS 18001:2007, Avrupa Standardı Uygunluk CE Sertifikası ve TSE Kalite Belgelerine uygun hareket etmektedir. 

 
Firmamız size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak isterseniz "Çerez Politikamızı" okuyabilirsiniz.